Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Стаценко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Стаценко Д. В. 
Удосконалення процесу формування верху взуття із шкіри, пом'якшеної ензимами : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.18 / Д. В. Стаценко; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2013. - 19 c. - укp.

Удосконалено технологічний процес формування верху взуття зі шкіри з покращеною структурою та фізико-механічними властивостями, отриманою з використанням ензимів на стадії м'якшення голини. Визначено раціональні параметри процесу м'якшення шкіри ензимами: концентрації та тривалість дії (0,03 %, та 30 хв. для ензиму Bacillus Sp. та 0,04 %, та 40 хв. для ензиму Chemizym ВН відповідно). Запропоновано математичну модель для розрахунку технологічних параметрів затягування взуттєвих заготовок з урахуванням фізико-механічних властивостей шкіри, виготовленої з використанням ензимів на етапі м'якшення, які відрізняються від властивостей існуючих матеріалів і зумовлюють досить значні деформації під час розтягу. Використання спеціалізованого програмного забезпечення для моделювання процесу формування верху взуття зі шкіри пом'якшеної ензимами дозволило визначити деформацію досліджуваного зразка залежно від прикладеного зусилля. Встановлено, що деформування пом'якшеної ензимами шкіри дозволяє зменшити розмір деталей верху взуття.


Індекс рубрикатора НБУВ: М550.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401759 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Стаценко Д. 
Заходи радянської влади по обмеженню діяльності осередків єврейської молодіжної спортивно-гімнастичної організації "Маккабі" у першій половині 1920-х років (на матеріалах Полтавщини) / Д. Стаценко // Краєзнавство. - 2014. - № 1. - С. 172-182. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

На основі архівних документів досліджено механізми боротьби більшовицької влади із осередками молодіжної сіоністської спортивно-гімнастичної організації "Маккабі" на Полтавщині у 1922 - 1923-х рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ПОЛ)613-7 + Ч513(4УКР=611.215.3)61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21140 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гаркавенко С. С. 
Використання ензимів у шкіряно-взуттєвому виробництві : монографія / С. С. Гаркавенко, Д. В. Стаценко, Б. М. Золотенко; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - Київ : КНУТД, 2016. - 187 c. - Бібліогр.: с. 167-181 - укp.

Висвітлено можливості вдосконалення технологічного процесу формування верху взуття зі шкіри з покращеною структурою та деформаційними властивостями, одержаної за використання ензимів на стадії м'якшення голини. Зазначено, що використання ензимів в технологічних процесах м'якшення шкіри забезпечує покращання структури та деформаційних властивостей шкіри, а також удосконалення процесу формування верху взуття з неї. Увагу приділено аналізу структури перетворень і зміни хімічного складу шкіряних зразків методом інфрачервоної спектроскопії, оцінюванню активності дії ензимів, визначенню релаксаційно-деформаційних властивостей шкіри.


Індекс рубрикатора НБУВ: М520.273 + М550.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808586 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Стаценко Д. В. 
Утвердження більшовицької владної монополії на Полтавщині: регіональний аспект (1920-ті рр.) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Д. В. Стаценко; Запорізький національний університет. - Запоріжжя, 2020. - 25 c. - укp.

На основі аналізу комплексу опублікованих і неопублікованих джерел розкрито процес утвердження більшовицької владної монополії на Полтавщині упродовж 1920-х рр. Досліджено сходження з суспільно-політичної арени регіону осередків не лише партій, а й організацій, які не мали формальної “партійної оболонки”, а тому діяли в рамках організацій (зокрема деяких соціалістів-революціонерів, анархістів, сіоністів). Проаналізовано стан наукової розробки та джерельної бази досліджуваної проблеми. Зазначено, що аналіз наявного історіографічного доробку дозволяє констатувати недослідженість регіонального аспекту проблематики на фоні загалом активного інтересу науковців до розкриття загальноукраїнського контексту та відсутність комплексного дослідження проблем утвердження більшовицької владної монополії на Полтавщині. Розкрито специфіку сходження з політичної арени Полтавщини осередків українських прорадянських ліворадикальних партій (УКП(б), УПЛСР(б), УКП) З’ясовано методи усунення та ліквідації осередків соціалістичних політичних сил (соціал-демократів (меншовиків), правих і лівих соціалістів-революціонерів), анархістських організацій. Досліджено особливості нейтралізації та розгрому сіоністського руху, сходження єврейських лівих прорадянських партій (ЄКП, ЄСДРП). Встановлено, що більшість осередків небільшовицьких партій та організацій припинили існувати до середини 1920-х рр. При цьому осередки підпільних сіоністських організацій виявилися гнучкими до репресій з боку влади та продовжували існувати до кінця 1920-х рр. Проаналізовано методи та структурні складники більшовицької системи з протидії ідеологічним союзникам і політичним опонентам у межах регіону. Показано, що в процесі боротьби з ними застосовувалися адміністративні, ідеологічно-пропагандистські та репресивні методи. Зокрема доведено, що одним із ключових інструментів переслідування, нейтралізації та усунення опонентів були радянські органи державної безпеки (ВЧК – ВУЧК - ДПУ), які застосовували репресивні та оперативно-агентурні методи. Показано, що ідеологічна парадигма більшовиків була зорієнтована на диктатуру власної політичної сили. Практичні заходи з ліквідації осередків небільшовицьких партій та організацій, навіть тих, котрі мали спільні риси ідейно-політичної платформи, мали наступальний репресивний характер і завершилися утвердженням більшовицької владної монополії на Полтавщині.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКП-4ПОЛ)611/613-313.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА446431 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського